NA REKLAMY NEBERU ZŘETEL!!

Když se hvězdy rozparádí...bývají z toho tučné titulky!

23. prosince 2009 v 19:01 | (c) Brige |  5ive articles

To co chlapcům z anglické skupiny Five ve světových hitparádách schází, to jim vůbec nechybělo při roztržce s fanouškem irské skupiny Weslife: "Síla zasáhnout". Jason, zvaný "J" Brown(24) a jeho kolega Ritchie Neville (21) byli po jedné rvačce zadrženi policisty.
(starší článek,klikni na celý článek)


To, že se oba zpěváci rádi napijí, je všeobecně známo. Ale tentorkát to opravdu přehnali. Chlapci oslavovali po jednom vystoupení v Dublinu, v jedné irské hospůdce, když se jim, také opilí hosté, začali posmívat "co tady chcete? V Irsku kraluje Westlife" pokřikovali na ně a oba zpěváky to samožrejmě rozčílilo! Začali se prát a to dost ostře! Ir, Fionnan Gallagher, z této rvačky vyšel s otevřenou ránou pod levým okem, kterou si musel nechat sešít v nemocnici. Byla to však oboustranná modřina, s následky pro obě strany.Gallagher totiž několik dní po tom na oko skoro neviděl a Ritchieho a Jee hned druhý den zatkla v hotelu, kde byli ubytovaní, policie a odvedla je v želístkách. A Gallagher, ač dosti otřesen, měl ješte stále dost síly na to, aby oba dva členy Five obvinil za ublížení na zdraví. Hvězdy kvůli tomu museli strávit tři hodiny v cele než je propustili na kauci. Ani po propuštení však příběh neskončil.
V hotelu oběma rváčům otiž jejich manažer Chris udělil pořádnou důtku. J a Ritchie se museli před soudem zodpovídat z ublížení na těle, porušení veřejného pořádku a vyvolání veřejného pohoršení. Pokud však vezmeme celou událost sportovně, není žádný div, že se hvězdy tak rozčílili. Na anglických žebříčcích bojují skupiny Five a Westlife o první místa už dva roky a Westlife jsou stále o krok naped a to byl asi jeden z hlavních důvodů, proč se nechali oba zpěváci tak snadno a rychle vyprovokovat. I když je prvda že tento incident nebyl první, kdy se tyto skupiny střetly. Jednou se to stalo už v říjnu na jedné party, kdy se strhl rvačka mezi Jeem a zpěvákem Westlife, Bryanem McFaddenem. Pouze odhodlaný zásah zabránil tomu, aby "J" svého konkurenta zmlátil. Komentář britského tisku k rváčským choutkám skupiny Five je alespoň vtipný. Píše se totiž " tato skupina by si měla za manažera opatřit legendu v boxu Mika Tysona!"

Kopírujte pouze se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anett98 anett98 | E-mail | Web | 14. ledna 2010 v 17:50 | Reagovat

tak tohle si kluci nezasloužili jsou stejně dobří jako westlife kdyby lidi měli sluch tak by to slyšeli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama