NA REKLAMY NEBERU ZŘETEL!!

Ritchie Girlfriends

9. července 2009 v 10:31 | ©Brige
Minulý říjen(rok 2007) se potakli na televizi Sky One v show Cirque de Celebrité. Kvuli tomuhle románku se Ritchie rozešel se svojí dosavadní přítelkyní Roz. >> Emily Scott << se zase rozešla v lednu s Davidem Walliamsem( 36) po čtyřech měsících schůzek.blízké zdroje Emily- která byla zvolena jako devátá sexy žena na světe- říká " snažili se vztah co nejvíce utajit. Ale jsou do sebe totálně zamilovaný" Vzali se pouze po deseti měsících známosti.
Emily je australská plavková modelka je o pět let mladší než Ritch.
Jejich manželství však štastné nebylo, protože Emily donutila Ritche opustit jeho rodnou zem a přestěhovat se s ní do Austrálie, kde pusobila jako modelka a Djka. V červnu 2009 Emily zavolala na Ritchie policii, údajně ji napadl a Emily požádala o rozvod.
další dívkou byla >> Roz Denson << se kterou se seznámil v roce 2003 na dovolené na Ibize. Často se rozcházeli a dávali dohromady až v roce 2007 se opravdu rozešli.Roz byla o hodně starší než Ritchie a měla dospívající dceru Sadie.
Po rochodu s Lucy se začal ve společnosti často objevovat s herečkou z Hollyoaks .
>> Joanna Taylor << .Alé dlouho jim to moc nevydrželo. Ritchie prý byl neustále posedlý láskou k Billie.Další ženou která prošla jeho naručí byla >> Lucy Clarkson << . Znali se již dřív ale oba měli své protějšky.Později kdy se s Lucy rozešla jeji laska, Ritch přišel a zeptal se ji.Chodili spolu měsic. Ritch se totiž stále nedokázal přenést před rozchod s Billie.Lucy hrála Laru Croft v promo pro počítačovou hru Tomb Raider.Žal , který měl z těžkého rozchodu s Billie zkusil zahnat s >> Jodi Albert << ..ale oba byli natolik vytíženi že to němelo ani cenu a tudíž vztah vzal za své.Jodi zpívala ve skupině "Girl Thing", nyní pusobí ve skupině "Girls Aloud" a je provdaná za člena skupiny Westlife - Kiana Egana.
Velmi vážný vztah navázal Ritch se zpěvačkou >> Billie << Chodili spolu přes 18 měsíců a rozešli se v roce 2001 kdy Billie mu zavolala a řekla že je konec. Billie chodila do stejné školy jako Scott . Původně o schuzku s Ritchiem neměla zájem i když se ji líbil. Prej zná takový maníky z klučících band,...ale jednou se Ritch odvážil a zavolal ji přímo a řekl ji že s ní chce chodit že ji miluje. Dlouho svuj vztah tajili a když ho přiznali , byla Billie při předávání vyhrané ceny za hit "Because we want it" vypískána z podia fanynkama Ritchieho. Pořidili si spolu psa kterýho pojmenovali Milo, koupili si svoje vlastní hnízdo lásky a Ritchie byl pevně rozhodnut požádat ji o ruku. Nyný je Billie podruhé vdaná, první manžel, DJ Chris Evans přebral Ritchovi Billie a vzal si ji, o pár let později se rozvedli a Billie si vzala svého hereckého kolegu Laurence Foxa s nímž má nyní syna Winstona Jamese.První dívkou byla se kterou se seznámili na promotour v Austrálii.Bylo ji 17 a žila v Melbourne.vydrželo jim to pár dní

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama