NA REKLAMY NEBERU ZŘETEL!!

Jayovi přítelkyně

8. července 2009 v 18:26 | © Brige
>>Jenny Marie Baldoz <<. Je Jayova současná přítelkyně. Začali si spolu v roce 2009 a od té doby tráví společné romantické dovolené po Paříží či po Anglii. JM je herečka a pracuje i jako assitentka u filmu.>>Anna<<. Chodili spolu od roku 2002 a stále se schází a rozcházejí.Nadobro se rozešli v polovině roku 2009.


Dalším jeho ulovkem byla černovlasá tanečnice skupiny Five
>>Sandy Urquart<<. Chodili spolu pár měsícu.


další jeho dámou se stala na par let moderátorkou >>
Danni Behr << .Mezi další přítelkyně patří i zpěvačka ze skupiny Spice Girls
>>
Mel C <<.Je to první veřejný vztah.Chodili spolu krátce v roce 2000. Dlouho tvrdili že jsou přátelé ale nakonec to na chvíli přerostlo ve vztah. I přes to že se rozešli zůstali skvělý přátele.Jayova třetí přítelkyně >>
Avril Wilson << byla prý jeho nejlepší láska kterou prožil.Seznámili se ve studiu kde Jay se svojí bandou "Prophets of Da Funk " nahrával demo. Jay říká že to byla láska na první pohled. Avril byla o šest let starší jak Jay a sestěhovali se dohromady po pouhých šesti týdnech chození.Zatimco Jay byl bez práce Avril rozjížděla svojí kariéru zpěvačky. " Byl sem zlomenej, nezaměstanej a moje přítelkyně a její rodiče mě živili." Rok po tom co se Jay dostal do 5ive, se rozešli. Rozešli se po dvou letech. Později Avril prodala informace o jejich vztahu novinám a získala za to 10 000 liber. Jay to ale pochopil a necítil žádnou nenávist.s Mariou chodil několik měsícu v letech 98/99. Byla členkou skupiny Juice.Pořád tvrdili že spolu nic nemají ale spoustu fanynek to dokazovalo že opravdu měli.jeho první velkou láskou byla Zoe . Jejich láska trvala během školních let, celkem čtyři v obbdobí Jayových 14-18ti narozenin. Měli první výročí když se Jay musel vrátit z rodiné dovolené kvuli zlomené noze. Zato si ale nadělili pěkný dárek. Oba během toho výročí ztratili svoje panictví.O své první zkušenosti řekli i mamče, ke který má blízký vztah. Týden před jeho 18tinama mu Zoe zavolala a všechno skončila. Hádali se prý tak často že už to neunesla.Jay to težce nesl a zkoušel všechno vrátit zpátky ale už se mu to nepovedlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama