NA REKLAMY NEBERU ZŘETEL!!

5ive pod ledovou sprchou

16. července 2009 v 18:49 | © Brige |  5ive rozhovory

Co tě dokáže nejvíce rozčílit??
Nepořádek. I když nejsem zrovna jedním z nejpořádnějších lidí na světe. Potřebujeme
kolem sebe mít nějaké lidi, abychom se zbavili toho napětí, abychom měli čas dělat svou práci- a když to tak neni, tak mi to jde na nervy
Rozčílí tě, když někdo Five pomluví?
Noo, jen at se to dělají. Abych pravdu řekl, nemá cenu si toho všímat.
Už tě někdy napadlo odejít z Five?
Ne moc často, ale někdy přemýšlím o tom, jak bych si měl zařídit život.
Rád bych šel do Hollyoodu, nebo bych chtěl zkusit solo. Ale taky bych se chtěl učit řeči, kung-fu, surfovat, pilotovat malé letadlo a vařit-opravdu umět vařit
Čím se odreagováváš?
Rád jezdím na dovolenou. Ted sem se právě s rodinou vrátil z Thajska, bylo to pravdu fajn.
A taky se mui líbí, když mne děvčata hladí po vlasech a lechtají na hrudi.
Co bys dělal, kdybychom ti řekli že máš týden volno?
Vzal bych rodinu do Disneylandu-protože muj synovec Robert si tam vždycky přál jet. Slíbil jsem mu to na příští rok:-)
co te dokáže opravdu rozčílit?
Nikdy sem němel výdrž a tak, když pracujeme dlouhé hodiny, tak se unavím a všechno mě hned štve! A co mě dokáže opravdu rozčílit, je fotografování..Nikdy sem nebyl někým, kdo se stydí stoupnout si před kameru ale nesnáším Scotta, který ty obrázky obvykle dělá. Nerad se nechávám aranžovat do všelijakech těch pozic, protože mám velmi nepříjemné pocity.
Dokáže tě jiný člen skupiny opravdu naštvat?
Scott mě někdy dokáže pořádně otrávit se vším tím prozpěvováním a těmi jeho zpitvořenými vlasy! Sean je taky dost otravný , protože je strašně línej.Jednou ho to snad odnaučím....
Kdy nejvíc zatoužíš po objetí?
Vždycky, když se začne o skupině moc mluvit. Oni mají všichni názor, že protože jsme populární, tak musíme mít každou noc nějakou ženskou, ale neni nic, co by bylo dál od pravdy.
Nic nedokáže povzbudit víc, než trocha smíchu. Co tě dokáže rozesmát?
To se hodně daří Seanovi, protože my oba máme stejně praštený smysl pro humor. Ritch je zase užasný, pokud má zrovna tu správnou náladu. Pak se pokouší udělat něco,, čím by tě rozesmál, tzřeba komické tanečky, nebo začne někoho imitovat:-D!Co tě dokáže rozčílit?
Každý den mě dokáže něco rozčílit. Abs ke mě přišel na návštěvu a máma s tátou se pokoušeli zabranit našemu setkání tvrzením, že nejsem doma. Tak sem si šel pustit video, a máma mě popadla a mně rupnul nový řetízek na krku. V životě sem nebyl tak navztekaný..a unavený..
Dokáže tě naštvat někdo jiný ze skupiny?
Podívej se na Ritche, jak si pořád prohrabuje vlasy.! ono mi to obvykle nevadí, ale když jsem unavený, tak mě to dokáže přímo vytočit. A Jay a Sean někdy dělají kravál, j vím že já taky ale když jsem unavený, tak mi to jde strašně na nery.
Co bys dělal, kdbybychom ti řekli, že máš týden volna?
Asi bych nekam jel s rodinou nebo s několika kamarady a udělali bychom si zábavu. Vzal bych si příklad z Abse a jel bych třeba na Barbados. Třeba bych tam prožil nějakou lásku- já nemám žádnou přítelkyni, víš!
Kdy nejvíce zatoužíš po objetí?
Většinou pořád. Mám to rád , líbí se mi to.Je to ta nejlepší věc. Obejmout nějakou dívku je vžycky příjemné-ani mezi vámi nemusí nic být, jen to objetí


Co tě dokáže oopravdu rozčílit??
Mne rozčiluju prkotiny, třeba když máma začne remcat, že nemám uklizino v pokoji! Když jsem v hotelu , tak tam mám vždycky pořádek, ale doma sem uplně čuně a máma na mne vrčí!
Je příliš náročné být hvězdou?
jo, někdy se člověk ráno probudí a řekne si"Jěžiš, radši bych nežil"ale jsou i jiné dny, kdy si člověk ráno řekne "nojo , dnes se mě budou fotit!"
Nepomyslil si někdy na odchod z Five?
už mě to napadlo,ale já žiju ze dne na den, a beru svuj džob tak, jak přichází. Nikdy si nedělám nějaké plány, protože nikdy nevíš , co se stane. Nikdy si neříkám, tak ted nejdřív pujdu natáčet, a pak nahrávat duet s Ritchem:-)
Co tě dokáže uklidnit?
rád se dívám na rybičky! Měl jsem pár zlatých rybek, dokud muj bratranec nevystřihl figuru a lá Michael Jackson a akvárko se převrhlo.Rybičky se plácali po podlaze, ja běhal okolo a ječel jsem "sesbírej je" jenže to nebylo nic platný a tak všechny pošly.
Co bys dělal, kdybychom ti řekli, že máš týden volno?
Zajel bych s mámou do Irska navštívit příbuzné a pak bych se vrátil a jen bych se tak poflakoval s bratránkem. Musel bych zůstat doma, protože po mé dovolené mi došli prachy:-D(Abs byl se svojí přítelkyní Danielle na Barbadosu)
Nic nedokáže povzdbudit víc, než trocha smíchu.Co tě dokáže rozesmát?
Nedávno jsem se musel strašně řehtat..neni tak snadné mě rozesmát, ale určitě tehdy, když mě nekdo polechtá na břiše..to bych se rozsypal:-D


Co tebe dokáže rozčílit?
Život.Proč? protože je takový! My orpavdu tvrdě makáme, až padáme na hubu, a to mě štve. A člověk se ani nwevidí s rodinou
Co si myslíš o lidech, kteří tvrdí že jsi naladový?
Hmmm,, lidi říkají, že o ně nemám opravdový zájem, jenže mne ani neznají. Dokážu si s někým popovídat jen tehdy, když ho znám a je mi s ním příjemně.
Napadlo už te někdy odejít z Five?
Jo párkrát ano. To jsme si prodělali všichni, ale vše, co máš zapotřebí, je den volna, a pak je zase všechno fajn. Obyčejne k tomu dochází, když jsme opravdu všichni unavený a všechno nám jde na nervy.
Čím se odreagováváš?
Obyčejně hrávám Playstation, ale ted jsme si domů pořídili Nintendo 64. Hrajeme tu hru co jse jmenuje Goldeneye(zlaté oko).Jednou jsme u toho - já a Jay- vydrželi až do osmi do rána.
Co bys dělal, kdybychom ti řekli že máš týden volno,?
Navštívil bych rodinu. Ted jsme zrovna měli dva týdny volné a já jsem jel s Jayem na dovolenou-cestou do Leedsu se nahrnulo tolik překážek, tak se mi nepodařilo zajet za rodinou. Stačilo by mi jen zajet domů, navštívit rodinu a trochu si odfrknout
Nic nedokáže povzbudit víc , než trocha smíchu.Co tě dokáže rozesmát?
Ehhh...to je divná otázka..Spousta věcí mě dokáže rozesmát..třeba Men Behaving Madly(americký film) To žeru. Všichni ve skupině se často smějeme, hlavně já a Jay. A náruživě hrajeme Nintendo

Kopírujte pouze se zdrojem!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [$weeT]~*Marth!nQa* [$weeT]~*Marth!nQa* | E-mail | Web | 16. července 2009 v 18:53 | Reagovat

Wow _ hezzu design x)

2 VaM  VaM | Web | 16. července 2009 v 18:54 | Reagovat

ahojky zviila jsem ti navstevnost o 1 clovicka tak mi to pls oplat
PS:maz hezoulineckej blogisecek a ten dess hmm nadhelan fakt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama