NA REKLAMY NEBERU ZŘETEL!!

5ive bad Boys

17. července 2009 v 11:58 | (c) Brige |  5ive rozhovory

Starší rozhovor (cca 1998/1999)
Kluci odpovidali na otázky jak se chovali ve škole a co nejhoršího udělali kolegům:)


Jakou nejoplzlejší věc jsi udělal ve škole?
Byl jsem docela hodnej ve škole. Co si pamatuju nejhorší věc co sem kdy udělal bylo že sem hodil křídu učitelovi zeměpisu

..ve skupině?
Já moc ne! J a Sean jsou ty nevychovaní parchanti

....jednomu ze skupiny?

Nejhorší věc co sem udělal bylo že sem jednou volal Jayovu v šest ráno a předstíral sem težký dech

Kdy si naposled vyprovokoval hádku?
Ve skupině jich máme velkou řádku, ale já je nevyprovokuju. Raději sedim , posloucham co kdo říká a řekl a teprve potom řeknu JÁ svoje slovo

Lhal si někdy o svém věku?
Jo lhal.ale jenom proto abych se dostal do klubu a bylo mi jenom 16. Byl sem venku se svýma bratrancema a řekl sem tomu chlápkovi ve dveřích že mi je 23. Zeptal se mě na datum mýho narození a ja trochu vyjeveně přemýšlel a řekl sem mu špatný rok a udělal sem ze sebe dvacetiletýho kluka…Whoops..

Kdy ses dostal naposled do problému?
Když jsme spolumoderovali The Big Breakfast , zapoměl sem ráno vstát. Prostě sem zustal s jedním mým bratrancem u něj doma a šli sme do postele hodně pozde. Prostě sem nevstal.

Jakou největší lež si kdy řekl?
Řikám milosrdný lži jen aby lidi byli štastní. Ale nejvetší lež kterou sem kdy řekl bylo mému učitelovi ve škole když skupina začínala..Řekl sem jednomu z mých přítel že jsem nemocnej a že ležím v nemocnici. Někdo však zjistil že lžu, zavolal mý mámě a ta hned volala mému manažerovi.

Jaký nejhorší trest si dostal od rodiču?
Nikdy mi trest nedali protože neměli proč, byl sem hodný - Jsem perfetkní syn!

Jakou nejoplzlejší věc jsi udělal ve škole?
Ja byl tak trošku hodně zlobivej kluk ve škole. Učitelé mě znali jako svojí noční můru. Občas sem kouřil ve skříni a když sem byl v sixtě, odešel sem si tak ze školy a šel do klubu co byl dole v ulici. Dělal sem spoustu špatností při kterých mě nechytli- a nechci je ani přiznávat.

...ve skupině?
My jsme tak trochu nevychovaný , hlavně se zahraničními novináři. Přehodíme si vždycky jména a vydáváme se za toho druhého.

...někomu ze skupiny?
Ten největší kousek nás napadl když sme si já, J a Scott hráli s plynovými maskami. Domluvili sme se na Seana.
Jay si tu masku ve tři ráno nasadil na hlavu a já a scott jsme ho vysadili na parapet patřící k seanově okně. J si potichu dal ruce skrz pootevřený okno na Seanovu hlavu. Sean začal šíleně řvát , strašně nahlas a J se málem zabil jak se chechtal!

Kdy si naposled vyvolal hádku?
Já a Jay sme měli obrovskou hádku během Mizz roadshow v Sheffieldu. Byla to první noc a my sme mluvili o rutinách a já sem furt nevnímal a nedával pozor. Byla to ta nejvetší zbytečná hádka co sem kdy s nim měl..Myslim.

Kdy ses naposled dostal do problému?
Teď už moc do problému se nedostávám ale když sem byl mladší, tak jo

Jaký nejhorší trest si dostal or rodičů?
Fajn..rodiče se mě snažili nějak uzemnit - ale nefungovalo to. A tak sme vedli hodně dlouhej rozhovor o tom co dělam špatně. Máma mě nikdy jinak netrestala.

Lhal si někdy o svým věku?
No jistě- kdo by o něm nelhal. Jednou sem v mámině baru našel spřízněnou duši a chtěl sem na tu holku zapůsobit a řekl sem že mi je 24- a ona mi veřila! Ale když sme letěli do Ameriky pár měsíců předtim a někdo řekl že ostatní vypadaj na 27 a já zjistil že je malinko depresivní to slyšet- a to sem vždycky vypadal starší já!

Porušil si někdy zákony?
Jo, ale neřeknu ti jak, nechytli mě přitom a nehodlam se teď i prozradit. Není to nic skutečně špatného ale bylo to určitě porušení zákona!

Jakou největší lež si kdy řekl?
Opravdu nemam rád lhaní. Řeknu ti že jsem něspočetněkrát zalhal abych si trochu pomohl, ale nikdy sem nic zlýho neřekl.

Jakou nejoplzlejší věc jsi udělal ve škole?
Zazvonil zvonek a každý udělal řadu před dveřma než nás pustili ven. Skočil sem na záda mého kamaráda ale ten trochu nechtěně strčil do toho před sebou a my zustali stát - všichni v tý jedný řadě spadli, vypadalo to jako když padá domino. Učitel který bohužel stál na konci řady mě pak poslal za ním do kabinetu

…ve skupině?
Děláme všechny možný vylomeniny, hlavně v hotelích, ale už sem něudělal něco neslušnýho věky…Sorry!

…někomu ze skupiny?
Zamknul sem Ritche na záchodě , postříkal sem ho prdícím sprejem a nemohl sem s nim bejt hodiny. Skoro breček když sem ho tam nechal a musel sem zaplatit 800 Liber za jeho oblečení protože ten smrad z nich nemohl vubec dostat! Málem zešílel.

Jakou nejvetší pitomost si řekl?
Jednou sem jedné holce řekl že mám velice nádherné auto, zkoušel sem na ní zapůsobit ale pak se mě zeptala jestli by sem ji v něm nevyzvedl - naštestí sem myslel hodně rychle a vyhrkl sem že sem ho prodal.

Kdy si byl naposled v nějakém maléru?
Od tý doby co jsem ve skupině sem se opravdu zklidnil, ale v problémech sem lítal celou dobu ve škole- to bylo pravděpodobně naposled.

Lhal si někdy o svým věku?

Jenom když sem chtěl do klubu a byl sem mladší, každý si myslí že o svým věku lžu i teď. Hodně fanoušků si myslí že mám tak 26,27 let ale ješte mi není ani 22.

Kdy si naposled vyprovokoval nějakou hádku?

Pravděpodobně to bylo s našema manažerama , kvuli tomu že pracujem moc a nemame ani čas pro sebe.

Porušil si někdy zákony?

Ano, ale nikdy sem nebyl chycen. Nebylo to moc důležitý, jenom pár vražd…vtipkuju

Jaký nejhorší trest ti rodiče dali?

Zakázali mi chodit ven, ale občas sem tak i tak utíkal…Kopírujte pouze se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama